هنرهنر هفتم

باران کوثری: اگر هوتن شکیبا نبود، این فیلم را رها می‌کردم!

باران کوثری در نشست خبری فیلم عامه پسند، آخرین ساخته سهیل بیرقی، در جشنواره فیلم فجر به این موضوع اشاره کرد که اگر هوتن شکیبا نبود، شاید فیلم را به دلیل مشکلات شخصی‌ام نیمه تمام رها می‌کردم!

وی در ادامه گفت:
“من با هوتن شکیبا قبل از این فیلم، سابقه همکاری در یک تئاتر و فیلم دیگری را داشتم ولی خب هیچ کدام به اندازه این فیلم جدی نبود. البته در این فیلم تنها یک سکانس در مقابل هم بازی داشتیم و خیلی خیلی از هومن ممنوم چرا که من مادر‌ بزرگ خودم را در اواسط ساخت این فیلم از دست دادم. وقتی که بعد از آن اتفاق تلخ برای ادامه فیلم برگشتم اگر حمایت‌های خانم معتمد آریا و هوتن شکیبا نبود، به هزار و یک دلیل شخصی ممکن بود دیگر نتوانم فیلم برداری را ادامه دهم. به همین دلیل خیلی خیلی از نظر داشتن چنین همکارانی خوش شانس بودم!”

هوتن شکیبا هم در ادامه این نشست در مورد فیلم عامه پسند گفت:
“آن قدر همه چیز در این فیلم به جا، به اندازه بود و همه چیز درست در سر جای خودش قرار گرفته بود که باعث شده‌بود تنها نگرانی‌ام درست در آمدن نقش باشد و بتوانم از عهده نقشم بر آیم و جز این نگرانی و دغدغه دیگری نداشتم. این فیلم پشت صحنه بی‌نظیر داشت که گروهی تماما حرفه‌ای اعضای سازنده اثر را تشکیل می‌دادند ضمن اینکه بازیگران همکار من در این فیلم کسانی بودند که باعث آسودگی خاطرم می‌شدند!”

شکیبا در پایان از سهیل بیرقی، کارگردان اثر به خاطر اعتمادی که به او داشته تشکر و قدر دانی کرد و ابراز تمایل و امیدواری کرد که بتواند در آثار بعدی بیرقی در آینده باز هم حضور داشته‌باشد.

بیشتر بخوانید
ست روگن به خاطر سو استفاده‌ی جنسی قید دوستی با جیمز فرانکو را زد

بیشتر بخوانید: حقایقی جالب از زندگی کیانو ریوز دوست داشتنی

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا