سرگرمیشبکه‌های اجتماعیطنز

اکبر عبدی در ام شو | از افشاگری در مورد شریفی‌نیا تا انتقاد از روحانی

اکبر عبدی دیشب مهمان برنامه‌ی ام‌شو بود. او در این برنامه همراه با امیر نوری شرکت کرد و گپ و گفتی با مجید صالحی مجری برنامه‌ی ام شو داشت. در یکی از قسمت‌های جالب ام شو اکبر عبدی به‌صورتی خنده‌دار و البته با کنایه به انتقاد از روحانی می‌پردازد. او می‌گوید جای ما با آقای روحانی عوض شده، ما باید در تلویزیون باشیم و دیگران را سرگرم کنیم، اما آقای روحانی است که با دوستان‌اش در شبکه‌های مختلف ما را سرگرم می‌کنند. فیلم این بخش از برنامه ام شو با حضور اکبر عبدی را می‌توانید در زیر ببینید:

در بخش دیگری از برنامه ام شو با حضور اکبر عبدی او کنایه‌ای سنگین به محمدرضا شریفی‌نیا می‌زند و می‌گوید با خانم‌ها دوست است. منظورش این است که علاقه‌ی زیادی به خانم‌ها دارد و بنابراین به نظر می‌رسد شایعاتی که همواره پیرامون محمدرضا شریفی‌نیا در مورد ارتباط‌اش با خانم‌ها وجود دارند چندان هم پربیراه نیستند. او همچنین می‌گوید محمدرضا شریفی‌نیا در انگلیس تحصیل کرده، «مثل بعضی»ها، گویا منظورش از «بعضی‌ها»، رییس جمهور است. این قسمت از برنامه ام شو را هم می‌توانید در زیر ببینید:

اکبر عبدی متولد ۱۳۳۹ در اردبیل است. او در دوران بازیگری‌اش نقش‌های بسیار متفاوتی را بازی کرده است، از نقش بچه و نوجوان گرفته تا نقش خانم. اکبر عبدی هم بازیگر سینما است و هم بازیگر تلویزیون. از جمله فیلم‌های سینمایی مشهور اکبر عبدی می‌توانم به مردی که موش شد محصول سال ۱۳۶۴، اجاره‌نشین‌ها محصول سال ۱۳۶۵، مادر محصول سال ۱۳۶۸، ناصرالدین شاه آکتور سینما محصول سال ۱۳۷۰، هنرپیشه محصول سال ۱۳۷۱، آدم برفی محصول سال ۱۳۷۳، پنجه در خاک محصول سال ۱۳۷۶، اخراجی‌های ۱ و ۲ و ۳، افراطی‌ها محصول سال ۱۳۸۸، رسوایی محصول سال ۱۳۹۱، رسوایی ۲ محصول سال ۱۳۹۴ و ایکس‌لارج محصول سال ۱۳۹۷ اشاره کنم.

بیشتر بخوانید
انتقاد دکتر انوشه از مسئولین در رابطه با خط فقر 10 میلیون‌تومانی + فیلم

از سریال‌های معروف او نیز باید از مثل‌آباد محصول سال ۱۳۶۰، باز مدرسم دیر شد محصول سال ۱۳۶۳، امام علی محصول سال ۱۳۷۰، جابر بن حیان محصول سال ۱۳۸۵ و معراجی‌ها محصول سال ۱۳۹۲ نام ببرم.

همچنین بخوانید: بیوگرافی امیر آقایی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا