خبر ببر

انتخاب بهترین حساب معاملاتی در ارانته

بروکر ارانته

احتمالاً راجع به بازار فاراکس، نحوه سرمایه‌گذاری در آن و کارگزاری‌های مختلف این بازار جهانی اطلاعاتی در اختیار دارید. قطعاً وقتی به‌دنبال سرمایه‌گذاری در بازار فارکس هستید، کارگزاری معتبر خود را انتخاب‌کرده و با حساب‌های معلملاتی آن نیز آشنایی دارید. شناخت بهترین حساب‌های معاملاتی برای معامله گران مبتدی از اهمیت بسیاری برخوردار است. بروکر ارانته به عنوان یکی از معتبرترین کارگزاری‌های فارکس حساب‌های معاملاتی مختلفی دارد که برای سرمایه‌گذاری درست و انجام معاملات پرسود لازم است با آن‌ها آشنا شوید. در ادامه ضمن معرفی بروکر ارانته به معرفی حساب‌های معاملاتی آن می‌پردازیم.

معرفی بروکر ارانته 

در معرفی هر بروکر اعتبارسنجی آن بیش از هر فاکتور دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. این مسئله در مورد ارانته به عنوان معتبرترین بروکر کاربران ایرانی نیز صدق می‌کند‌. ارانته فعالیت خود را ار سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز‌کرده و توانسته در مدت زمان کوتاهی به اعتبار قابل توجهی برسد. این بروکر تحت پوشش دو نهاد رگولاتوری معتبر قرار دارد. حتی اگر ارانته رگوله نشده باشد، آن‌چنان قدرتمند است که نمی‌توان به راحتی از آن سلب اعتماد کرد. جالب است بدانید بروکر ارانته اولین بروکری است که توانسته در ایران در لیست اف ایکس امپایر قرار گیرد. همان‌طور که می‌دانید هر بروکر حساب‌های معاملاتی مختلفی دارد و با توجه به آن استراتژی‌های معاملاتی مختلفی را ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توان آن را به عنوان مهم‌ترین فاکتور در بررسی نحوه ترید در این کارگزاری بیان کرد.

حساب معاملاتی ارانته فارسی

قطعاً وقتی به‌دنبال انتخاب یک حساب معاملاتی در بروکر فارکس هستید، باید با تمام ویژگی‌های مربوط به آن آشنا شده تا در نهایت یک حساب مناسب برگزینید. طبیعتاً برای سرمایه‌گذاری و تریدر در بازار فارکس باید یک یا چند حساب معاملاتی در بروکر خود داشته باشید. حتی اگر بخواهید کارگزاری منتخب خود را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید، باید حساب‌های معاملاتی آن را شناخته و با میزان کارمزد هر حساب آشنا شوید. بروکر ارانته در کل چهار حساب معاملاتی با عنوان حساب استاندارد، پرمیوم، VIP و Tailor Made دارد‌. حتماً می‌دانید که هر چه حساب‌های معاملاتی پیشرفته‌تر باشند، کارمزد دریافت‌شده بر آن‌ها کاهش می‌یابد. کارمزد دریافتی در معمولی‌ترین حساب این بروکر که حساب استاندارد نام دارد، نسبت به کارمزدهای دریافتی در سایر بروکرهای ایرانی در کمترین میزان خود قرار دارد.

بیشتر بخوانید
روحانی در همایش تجلیل از نمونه های ملی بخش کشاورزی چه گفت؟

بروکر ارانته علاوه بر کارمزد کمی که برای حساب‌های خود در نظر گرفته، برای تمام حساب‌های خود بونوس یا پاداش تا سقف سی درصد را لحاظ کرده است. این فاکتور به عنوان یک ویژگی مهم به معامله‌گران ارانته امکان می‌دهد که در شرایط بسیار ایده‌آلی به ترید و سرمایه‌گذاری بپردازند‌. برای هر یک از حساب‌های ارانته مقدار دیپازیت یا واریز اولیه در نظر گرفته‌شده است. از آن‌جا که ترید و معامله با احکام شرعی برای کاربران ایرانی از اهمیت بسیاری برخوردار است، باید بدانید تمام حساب‌های معاملاتی ارانته قابلیت تبدیل‌شدن به حساب اسلامی را دارند. در این حساب‌های اسلامی، سوآپ یا همان نرخ بهره به‌صورت کامل حذف می‌شود. حساب‌های استاندارد و پرمیوم نیز کمیسیون ندارند. حتی میزان اسپرد در این حساب‌ها بسیار کم بوده و به‌صورت متغیر است.

در کل میزان اسپرد در حساب‌های وی‌آی‌پی و ای‌سی‌ان نیز بسیار کم است. ناگفته نماند در این حساب‌ها به ازای هر لات معاملاتی دو یا سه دلار حق کمسیون دریافت می‌شود. در ارزیابی حساب‌های معاملاتی علاوه بر میزان کارمزد و کمسیون باید به فارکتورهای مهم دیگری از جمله نمادهای معاملاتی و سرعت اجرای معاملات توجه کرد. نمادهای معاملاتی در واقع ارزش و کیفیت هر بروکر را نشان می‌دهند. به این ترتیب بروکری که نمادهای معاملاتی بیشتر و سرعت اجرای بالایی در معاملات خود داشته باشد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بروکر ارانته نمادهای معاملاتی مختلفی را ارائه می‌دهد. اگر لیست رتبه‌بندی بروکرهای فارکس را بررسی کنید، خواهید دید که ارانته از لحاظ تنوع در نمادهای بازار لورس و سهام در رتبه دوم قرار دارد.

پلتفرم معاملاتی

این بروکر مانند سایر بروکرهای معتبر فارکس بیش از ۴۸ نماد مختلف از نظر تعداد جفت ارزها دارد‌. بیشتر کارگزاری‌ها تنها یک پلتفرم معاملاتی دارند. در حالی که بروکر ارانته از دو پلتفرم متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ برخوردار است. این بروکر توانسته است با استفاده از دو پلتفرم معاملاتی معرفی‌شده بهترین بستر معاملاتی را برای کاربران خود فراهم سازد. هر تریدر می‌تواند براساس حساب معاملاتی خود یک پلتفرم را انتخاب کند. این دو پلتفرم معاملاتی به‌صورت رایگان در اختیار کاربران نسخه‌های ویندوز، اندروید و آی‌اواس قرار گرفته‌اند‌. متاتریدر ۴ بیشتر مورد توجه تریدرهای قدیمی قرار می‌گیرد، در حالی که بیشتر تریدرهای جوان از متاتریدر ۵ استفاده می‌کنند.جالب است بدانید متاتریدر ۵ دارایی‌های قابل معامله متنوع‌تری دارد. برای یادگیری ثبت‌نام در ارانته فارسی و نحوه کار با کابین شخصی بروی این لینک کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید
تاثیر شهادت سپهبد قاسم سلیمانی بر فعالیت شرکت‌های نفتی و اقتصادی بین‌المللی در منطقه و جهان

ارانته فارسی

بهترین استراتژی معاملاتی در بروکر ارانته

همان‌طور که گفتیم این بروکر فارسی حساب‌های معاملاتی متنوع، نمادهای قابل معامله و مبلغ واریز اولیه کمی دارد. از این‌رو این بروکر برای اسکالپینگ هیچ‌گونه محدودیتی در نظر نگرفته است. بروکر ارانته استراتژی‌های معاملانی مناسبی را برای کاربران خود لحاظ کرده است. ممکن است ارانته نسبت به سایر بروکرها از جمله آمارکتس، نمادهای معاملاتی کمتری داشته باشید، اما از آن‌جا که کارمزدهای این بروکر بسیار کمتر است، می‌توان گفت در صورتی‌که نماد مد نظر شما در ارانته وجود داشته باشد، می‌توانید با کارمزد بسیار کم معامله خود را انجام دهید. جالب است بدانید ارانته حتی برای خرید و فروش سهام نیز استراتژی معاملاتی مناسبی را ارائه می‌دهد.

در معاملات مربوط به طلا نیز اسپرد معامله نسبت به سایر کارگزاری‌ها بسیار کم است. همان‌طور که گفتیم میزان اسپرد در هر حساب متفاوت است. به عنوان مثال: اسپرد مربوط به معامله طلا در حساب استاندارد ارانته چیزی حدود ۳۶ دلار است. حال اگر این حساب به پرمیوم ارتقاء یابد، اسپرد آن کمتر هم خواهد شد. حساب استاندارد برای کاربرانی مناسب است که به تازگی وارد بازار فارکس شده و یا سرمایه محدودی در اختیار دارند. حال هر چه حساب خود را ارتقاء دهید، به سودهای بیشتری در سرمایه‌گذاری و ترید می‌رسید.‌ در کل می‌توان گفت بروکر ارانته برای تمام استراتژی‌های معاملاتی انتخاب ایده‌آلی به نظر می‌رسد.‌ تمامی خدمات ارانته با کارمزد حداقلی و کیفیت حداکثری ارائه می‌شوند‌.

ایجاد حساب در بروکر ارانته

برای این‌که بتوانید حساب معاملاتی خود را در این بروکر افتتاح کنید، باید از فیلترشکن استفاده کنید، چون وب‌سایت ارانته در ایران فیلتر شده است. شما می‌توانید با استفاده از فیلترشکن یا یک آی‌پی ثابت حساب معاملاتی خود را افتتاح کرده و بدون هیچ نگرانی ترید و سرمایه‌گذاری باکیفیتی را تجربه کنید. پس از افتتاح حساب و پشت سر گذاشتن مراحل ثبت‌نام و در نهایت تأیید یا احراز هویت به پنل کاربری خود وارد می‌شوید. این پنل کاربری به عنوان کابین شخصی نیز شناخته می‌شود و شما می‌توانید در پنل خود به تمام ابزارها و مستندات دسترسی پیدا کنید. تمامی برنامه‌های پنل کاربری ارانته به زبان فارسی است. علاوه بر این‌ها امکان دسترسی شبانه‌روزی به پشتیبان فارسی زبان ارانته از طریق چت آنلاین در همین پنل کاربری به عنوان یک ویژگی خاص مزایای بسیاری برایتان خواهد داشت.‌ راهنمای کامل ساخت حساب در ارانته فارکس را می‌توانید در این‌جا مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید
دستگاه برش میلگرد چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

ارانته فارکس

جمع‌بندی

برای این‌که در یک کارگزاری به ترید و معامله بپردازید، باید یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. بروکر ارانته فارسی با چهار حساب معاملاتی مختلف و امکان تبدیل تمامی حساب‌ها به حساب اسلامی و بدون سوآپ، هم‌چنین کارمزد بسیار کم و کمسیون ناچیز و البته پلتفرم‌ها و نمادهای معاملاتی مختلف یک انتخاب ایده‌آل برای تریدرهای ایرانی به شمار می‌رود. ارانته یک بروکر رگوله‌شده و معتبر است. حتی اگر این بروکر رگوله‌شده نباشد، آن‌چنان قدرتمند است که می‌توان به راحتی به آن اعتماد کرد. این مقاله بخش کوتاهی از مقاله جامع بروکر ارانته در وب‌سایت بهترین هست بوده که می‌توانید با کلیک برروی لینک قبلی، ضمن مطالعه مقاله اصلی، سایر مقالات تخصصی را نیز مطالعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا