سرگرمیهنرهنر هفتم

پیشنهاد ازدواج به ترلان پروانه در برنامه امشو + ویدئو

دیشب برنامه امشو با حضور ترلان پروانه و امید حاجیلی و با اجرای مجید صالحی نمایش داده شد. در این برنامه حواشی و صحنه‌های جذاب زیادی وجود داشت، اما آن‌چه که از همه جالب‌تر بود این بود که مجید صالحی از امید حاجیلی پرسید چرا ازدواج نمی‌کنی و پس از آن غیرمستقیم به ترلان پروانه اشاره کرد. ترلان پروانه مجید صالحی را ندید، ولی امید حاجیلی لو داد که مجید صالحی در حال اشاره به ترلان پروانه است. در ویدئوی زیر می‌توانید واکنش ترلان پروانه در برنامه امشو را ببینید:

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد تیر ۱۳۷۷ است. او از سال ۸۳ تا کنون در تلویزیون و سینما فعال است و سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی متعددی بازی کرده است. از مشهورترین سریال‌های تلویزیونی که در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده می‌توان به جایزه بزرگ، خوش‌غیرت، زیر تیغ، ارمغان تاریکی، تا ثریا، سرزمین کهن، از یادها رفته و کوبار اشاره کرد.

مشهورترین فیلم‌های سینمایی او نیز عبارت از زن بدلی، چپ‌دست، عاشق، نصف‌مال‌من  نصف‌مال‌تو، خوس بی محل، آهوی پیشونی‌سفید، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، مردن به وقت شهریور، فراری، گشت ارشاد دو و رویای سهراب هستند.

بیوگرافی امید حاجیلی

امید حاجیلی که در برنامه امشو ترلان پروانه و مجید صالحی حضور داشت، خواننده و نوازنده‌ی ایرانی است. او متولد ۱۳۶۲ است و حدود ۲۰ سال است که در عرصه‌ی موسیقی فعالیت دارد. آلگرو و حاجیلیتو دو آلبوم مشهور او هستند. اکثر آهنگ‌های حاجیلی به‌صورت تک‌آهنگ هستند. او همچنین نوازنده‌ی ترومپت است و در چند آهنگ نیز به تک‌نوازی ترومپت پرداخته است.

بیشتر بخوانید
سرود ملی ایران شبیه سرود ملی کره جنوبی است!

ای داد، امروز، باریکلا، تردست، پریزاد، واویلا، یار یار، ایران، برزی بارون، چشمای مستت و زیم زیم برخی از مشهورترین تک‌آهنگ‌های امید حاجیلی هستند.

او در برنامه امشو که دیشب با حضور ترلان پروانه پخش شد، گفت که مجرد است و شرایط ازدواج ندارد و همین بحث بود که شوخی جالب مجید صالحی را در رابطه با ترلان پروانه در پی داشت.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا