شبکه‌های اجتماعی

عکس الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی

روز گذشته خبر مهاجرت الهام چرخنده از ایران به عراق به همراه همسر جدیدش سید محمد درویشی ترند شبکه‌های اجتماعی بود. حتی یک تصویر هم از سید محمد درویشی منتشر شده بود که نشان از یک روحانی جوان داشت. به‌تازگی اما عکسی از الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی منتشر شده‌است.

محمد درویشی همسر الهام چرخنده
عکس منتسب به محمد درویشی همسر الهام چرخنده

ابهاماتی در مورد این تصویر وجود دارند. نخست آن که تصویری که روز گذشته از سید محمد درویشی منتشر شده بود نشان از عمامه‌ی سفید داشت، اما در این تصویر سید محمد درویشی همسر الهام چرخنده عمامه‌ای مشکی دارد که احتمالاً عمامه‌ی مشکی صحیح است، چون محمد درویشی «سید» است. دوم آن که الهام چرخنده در این تصویر بسیار لاغر تر از همیشه است، اما به نظر می‌رسد این تصویر در کل واقعی است و ما شاهد عکس واقعی الهام چرخنده و همسرش هستیم.

عکس الهام چرخنده و همسرش
عکس الهام چرخنده و همسرش

الهام چرخنده دیروز تأیید کرد که حدود ۳ سال است که از ایران خارج شده و در کربلا زندگی می‌کند. او گفت که مهاجرت‌اش موقت است و به سبب کارهایی است که همسرش در عراق دارد. او همچنین اظهار کرد که از زندگی در جوار حرم امام حسین راضی است و در آن‌جا هم به کارهای فرهنگی اشتغال دارد.

**************

الهام چرخنده متولد ۱۳۵۷ در کاشان است. او از سال ۱۳۷۵ بازیگری‌اش را شروع کرد، اما بیش از آن که به‌واسطه‌ی بازیگری شهرت داشته باشد، حاشیه‌های سال‌های اخیر او موجب شهرت او شده‌اند؛ از جمله انقلاب فکری‌اش که از بازیگری با حجاب متوسط به بازیگری با پوشش زیاد و با فعالیت‌های فرهنگی برای تبلیغ حجاب تبدیل شد.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
بیشتر بخوانید
ماجرای عروسی پسر خرازی و دختر خاتمی چیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا