فوتبالیورزشی

الخاندرو ‌گومز کاپیتان ‌آتالانتا در ژانویه از این تیم جدا خواهد شد

شواهد نشان از آن دارند که دوران‌‌ درخشان الخاندرو گومز در آتالانتا به اتمام رسیده و پایان خوشی در‌ انتظار او نخواهد‌ بود. اختلاف گومز و گاسپرینی از دیدار آتالانتا و میتیلون شروع شد؛ زمانی که گومز از دستورات تاکیتیکی گاسپرینی سرپیچی کرد و این موضوع باعث خشم سر‌مربی آتالانتا شد و بلا‌فاصله گاسپرینی، کاپیتان تیم‌ خود را در‌ دقیقه ۴۵ تعویض کرد.

مدتی بعد از این اتفاق جنجالی، مدیرعامل اتالانتا اعلام کرد که گومز آتالانتا را ترک‌ نخواهد کرد؛ اکنون نشریه‌ی اسکای‌ایتالیا مدعی شده‌ است که مجوز جدایی گومز در ژانویه صادر شده‌ است و این ادعا تا حدودی صحت دارد. از آن‌جا که گومز عضو ثابت تیم ملی ‌ارژانتین است، نمی‌خواهد با انتخاب اشتباه، کوپا‌ امریکا‌ی سال آینده را از دست دهد و در صورت ماندگاری در آتالانتا، ممکن است به یک نیمکت نشین تبدیل شود.

همزمان با انتشار این اخبار، نشریه‌ی گل ایتالیا اعلام کرد که جدایی الخاندرو گومز در ژانویه قطعی است و ایجنت او به دنبال تیم برای موکل خود است. همچنین در ادامه این خبرگزاری مدعی شد که آتالانتا به خاطر جبران زحمت‌های گومز، با جدایی رایگان او مخالفت نمی‌کند و او می‌تواند به صورت رایگان از آتالانتا جدا شود.

الخاندرو ‌گومز کاپیتان ‌آتالانتا

آینده‌ی الخاندرو گومز در کجا رقم می‌خورد؟

پس از انتشار اخبار موثق در مورد جدایی قطعی گومز از آتالانتا، تیم‌های زیادی وارد جریان بازار شدند تا این بازیکن فوق‌العاده را به خدمت بگیرند. اولین تیمی که نام آن مطرح شد تیم پاری‌سن‌ژرمن بود؛ نشریه‌ی ال‌پاریس که یکی‌ از نزدیک‌ترین خبر‌گزاری‌ها به این باشگاه است، مدعی شد که لئوناردو مدیر‌ورزشی پی‌اس‌جی بعداز این اتفاقات به سرعت با ایجنت این بازیکن تماس گرفته و از علاقه‌ی پاریس به این بازیکن خبر داده است. همچنین گفته می‌شود آنخل دیماریا که یکی از دوستان صمیمی گومز محسوب می‌شود، این بازیکن را به حضور در پاری‌سن‌ژرمن تشویق کرده و این خبر مورد تائید نشریه‌ی مرکاتو قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
داور دربی 94 مشخص شد

میلان گزینه‌ی دیگری است که خواهان به خدمت گیری کاپیتان آتالانتا است. گلِ ‌ایتالیا مدعی شد که مالدینی اخیرا با نزدیکان گومز تماس برقرار‌کرده‌است و اینده‌ی او را در میلان تصور می‌کند. رم تیم دیگری است که وضعیت گومز را از دور زیر نظر دارد اما از شانس کمتری نسبت به پاریس و میلان برای جذب گومز برخور‌دار است.

در کل به زودی در پنجره‌ی نقل‌‌وانتقالات ژانویه مشخص خواهد شد که الخاندرو گومز چه تصمیمی خواهد گرفت.

[تعداد: ۱   میانگین: ۱/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا