اطلاعات‌محورزندگی‌نامهسیاسی

افشای رازی کهنه از زندگی مرد شماره یک روسیه

اجازه بدین این راز با ذکر داستانی افشا و نقل کنیم.

سال‌ها قبل در هنگامه جنگ جهانی دوم، سربازی پس از چند هفته تلاش برای گرفتن مرخصی، بالاخره موفق می‌شود مرخصی بگیرد. وقتی به محل سکونت خود می‌رسد چشمش به تعدادی جسد می‌افتد که روی هم انباشته‌ شده‌اند و عده‌ای مشغول انتقال به درون کامیونی بودند که به سمت قبرستان می‌رفت.

سرباز نزدیک‌تر که می‌رود نشانه‌ای آشنا در زنی می‌بیند که او را به یاد همسرش می‌اند. آن نشانه کفش‌های همسرش است. به همین دلیل سرباز به سرعت به نزد آن افراد رفته و از آنها می‌خواهد تا جسد همسرش را به او تحویل دهند. بعد از کلی بحث و مشاجره آنها راضی می‌شوند تا جسد را به او دهند.

او همسرش را تحویل می‌گیرد و پس از بررسی وضعیت سلامت اومتوجه می‌شود که همسرش هنوز زنده‌ است. لذا سریعا او را به بیمارستان می‌رساند و تا زمانی که سلامتی‌اش را به دست بیاورد از او مراقبت می‌کند.

آن زن ماریا شلموا نام داشت. او چند سال پس از آن حادثه، در سال ۱۹۵۲ فرزندی را به دنیا آورد که سال‌ها بعد یکی از قدرتمند‌ترین روسای جمهور دنیا شد. نام آن کودک ولادیمیر بود. او همان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه است.


این عکس که می‌بینید مربوط به کودکی پوتین در کنار مادرش است.

این مطلب را خود پوتین طی نشستی با هیلاری کلینتون در سال ۲۰۱۰ نقل کرده‌بود که کلینتون آن را در کتاب خاطراتش با عنوان «انتخاب‌های سخت» که در سال ۲۰۱۴ چاپ شد ذکر کرده‌است.
البته لازم به ذکر است از کودکی و خانواده پوتین اطلاعات دقیقی و مستند دیگری در دست نیست!

بیشتر بخوانید
کرونا در بدن ما چه می‌کند؟

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا