هنر

افشاگری مهناز افشار در مورد تنابنده

امروز همزمان با آغاز پخش فیلم سینمایی قسم در شبکه نمایش خانگی، شاهد اعتراضات مجازی مهناز افشار و ایجاد حواشبی برای محسن تنابنده بودیم. اعتراض افشار به این علت است که تصویرش را از پوستر‌ها و جلد والت اثر حذف کرده‌اند.

منهاز فشار در سلسله توییتی با هجوم به محسن تنابنده در حساب توییتر خود نوشت:
«قسم بزودی در شبکه خانگی!
نمیدونم چقدر حذف مجدد تصویرم واقعیه.
فقط دلم میخواد اینبار بگم، محسن تنابنده کاش بیای در مورد تنها شکایت خصوصی من که مربوط به طلبه آملی و موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی هست، شفاف سازی کنی و کلا بگی چرا همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل…»
افشار این سلسله توییت‌ها را در حساب اینستاگرامی خود نیز استوری کرد و به آنها مطالبی را افزود و از بی‌معرفتی و کم لطفی محسن تنابنده در این اتفاق گلایه کرد.

بعد از این توییت افشار نسبت به اتفاقات رخ داده‌ی آن زمان در اکران فیلم در مشهد واکنش داشت و مطلبی را در ادامه منتشر کرد. ضمن آن نسبت به کوتاهی‌های انجام شده توسط الهام غفوری، تهیه کننده اثر در حق خودش ابراز ناراحتی و دلگیری کرد.

با استناد بر این سلسله توییت‌ها، محسن تنابنده عامل موضع گیری های تند و سیاسی مهناز افشار بوده و حالا با حذف تصاویر افشار از تبلیغات فیلم، ظاهرا در پی این اتفاقات کاسه‌ی صبر خانم بازیگر هم لبریز شده‌است.

مهناز افشار در آخرین پیام این سلسله توئیت‌‌ها، از قوه قضائیه سوال کرده که آیا پیگرد او شامل شریک جرمش، محسن تنابنده نیز خواهد شد؟!

بیشتر بخوانید
10 تا از بهترین فیلم‌های مارلون براندو بر طبق نمرات IMDB

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا