حوادثشبکه‌های اجتماعی

اعترافات جدید مادر سنگدل مشهدی | مهلا در اعترافات‌اش چه گفت؟

ماجرا و حواشی مربوط به مادر سنگدل مشهدی را می‌توانید در این لینک ببینید: مادر مشهدی، اما به‌تازگی این مادر سنگدل مشهدی اعترافاتی انجام داد و پرده از برخی ماجراهای مربوط به این پرونده برداشته است. در ادامه با هم اعترافات مادر مشهدی را خواهیم خواند.

اعترافات مادر سنگدل مشهدی

مهدی غلامی، رییس شعبه‌ی ۷۷۲ دادسرای فضای مجازی، امروز در مورد آخرین اظهارات مادر سنگدل مشهدی سخنانی گفت که چکیده‌ی سخنان او به قرار زیر است:

۱- این زن همسر دارد، ولی با همسرش اختلاف دارند. با وجود اختلافی که دارند هنوز از یکدیگر جدا نشده‌اند.

۲- در حال حاضر پدر بنیامین، شوهر مهلا، به‌شدت از ماجرایی که پیش آمده عصبی است و حتی از مهلا شکایت هم کرده است.

۳- باوجودی‌که شایعه شده بود که مادر سنگدل مشهدی مشکل روانی دارد، هیچ سابقه‌ی بیماری روحی‌روانی در او وجود ندارد و هیچ نشانه‌ای هم در او نیست. در ضمن او هیچ اعتیادی به هیچ‌یک از مواد مخدر و محرک ندارد.

۴- این زن با فردی با نام نوید رابطه داشته است. گویا نوید به این زن وعده داده که اگر طلاق بگیرد با او ازدواج می‌کند. ظاهراً نوید گفته من مقیم فرانسه هستم و در صورتی که ازدواج کنیم، به فرانسه می‌برمت.

۵- در یکی از تماس‌های تصویری بین این زن و نوید، به‌یک‌باره «بنیامین» پسر مهلا به کادر دوربین وارد می‌شود و شیطنت می‌کند. همین است که موجب می‌شود مادر آن هم به‌توصیه‌ی نوید دست به کتک زدن بنیامین بزند.

۶- در واقع در ابتدا نوید است که از مادر می‌خواهد کودک‌اش را کتک بزند و از او فیلم بگیرد. گویا نوید به مادر گفته اگر این کار را انجام ندهد عکس‌های او را پخش می‌کند.

بیشتر بخوانید
گمانه‌زنی‌ها پیرامون رابطه‌ی سحر دولتشاهی و همایون شجریان + عکس

۷- مهلا – مادر بنیامین – اعتراف کرده که با نوید ارتباط داشته، فرزندش را هم کتک زده، اما درعین‌حال از مأمورین پلیس خواسته نوید را دستگیر کنند.

همچنین بخوانید: لایو جنجالی و عاشقانه‌ی رومینا و بهمن لو رفت + فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا