شبکه‌های اجتماعی

اشک‌های حامد آهنگی به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان

شب گذشته  شاهد سرازیر شدن اشک‌های حامد آهنگی در برنامه شوتبال که به رسم یادبود مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان از شبکه نسیم پخش شد، بودیم. برنامه‌ای که این روزها حامد آهنگی اجرای فصل دوم از آن را عهده‌دار است.

شوتبال، برنامه مفرحی است که در قالب یک سری بازی‌ها و مسابقات وزرشی توسط ورزشکاران انجام می‌شود و این برنامه توسط گروه سرگرمی شبکه نسیم ساخته شده و از همین شبکه در روزهای سه‌شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود. خوب است بدانید اجرای فصل اول این برنامه را امیرحسین رستمی، بازیگر شناخته شده کشورمان بر عهده داشت و به سبب توفیقی که برنامه پیدا کرد و با اقبال مخاطبان همراه شد، ساخت فصل دوم آن نیز در دستور کار شبکه قرار گرفت و برای اجرای فصل دوم، نوبت به حامد آهنگی که از کمدین‌های سرشناس کشور است و برنامه‌های متعدد استنداپ کمدی در سراسر رکشور داشته، رسید.

جمعه شب به رسم یادبود دو ورزشکار و پیشکسوت رشته فوتبال و هنزمند محبوب از دست رفته کشورمان، مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان، قسمت خاطره انگیزی از برنامه‌ شوتبال که در اردیبهشت سال گذشته و با حضور این دو عزیز و رفیق سفر کرده ضبط و پخش شده بود برای دوستداران‌شان و مخاطبان برنامه بازپخش شد. در ابتدای برنامه حامد آهنگی به مناسبت درگذشت این دو انسان از دست رفته عرض تسلیتی داشت اما درست زمانی که پخش آیتم یابودی که توسط برنامه سازان به همین منظور تدارک دیده شده بوده، آغاز شد؛ حال حامد آهنگی منقلب شد.

بیشتر بخوانید
فساد جنسی در سینما اشک ساناز طاری را درآورد + فیلم

شرایط در برنامه به نحوی پیش رفت که اشک‌های حامد آهنگی سرازیر شدند و سخت به یاد دو عزیز سفر کرده گریان شد؛ حالی که تنها مختص حامد آهنگی نبود و آن طور که از تصاویر برنامه  بر می‌آمد، چنین فضایی در میان کل عوامل برنامه شکل گرفته بود. المان‌هایی که باعث شدند چنین فضایی در این برنامه شکل بگیرد نشئت گرفته از شوخی‌ها، رفاقت، کری‌های فوتبالی و حس شوخ طبعی مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان بود که مختص خودشان بود و در آن برنامه به خصوص ثبت شد. خاطره‌ای ماندگار که سرشار از شوخی‌های مودبانه و کری‌های در حیطه ادب مرحوم مهرداد میناوند یا جمله ماندگار مرحوم علی انصاریان در مورد تنها ستاره زندگی‌اش در هفت آسمان یعنی مادرش، بود.

حال و هوای حامد آهنگی اما بسته به رابطه خوب و خاطراتی شخصی خوش خودش با مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم  علی انصاریان داشت. نمونه آخر خاطر خوش و شیرین آهنگی در کنار مرحوم علی انصاریان خلق شد آن هم با حضور و رقابت بامزه‌ای که در بستر یک سری از برنامه‌های شام ایرانی شکل گرفت و در آن رقابت مرحوم علی انصاریان، سیدجواد هاشمی و ‌جرج الاسطا بازیگری لبنانی حضور داشتند و در کنار یکدیگر یکی از پر مخاطب‌ترین و ماندگارترین برنامه‌های شام ایرانی در سطح پلتفرم‌های اینترنتی کشور را در ابتدای سال جاری رقم زدند.

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا