شبکه‌های اجتماعی

جزئیات درگذشت اسماعیل عابدی داور فوتبال

خبر خودکشی اسماعیل عابدی داور فوتبال در شهرکرد در حالی به‌سرعت در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد که سه روز از درگذشت‌اش می‌گذرد و مراسم خاکسپاری او نیز دیروز برگزار شده است. اسماعیل عابدی داور ۳۸ ساله‌ی شهرکردی ۳ روز پیش درگذشت و هنوز علت دقیق مرگ او مشخص نیست. بعضی خبر از خودکشی این داور جوان می‌دهند و بعضی ایست قلبی را علت مرگ او معرفی می‌کنند. در این بین خانواده‌ی عابدی تنها به یکی از شایعات پاسخ داده و خودکشی اسماعیل عابدی را به‌علت مشکلات مالی تکذیب کرده است.

یدالله جهانبازی یکی از دوستان و همکاران اسماعیل عابدی می‌گوید که او از نظر روحی مشکلی نداشته و حتی شوخ و بشاش بوده است و مدت زیادی هم از جشن تولدی که اطرافیان در زمین فوتبال برای او ترتیب داده بوده‌اند نمی‌گذرد. او هم مثل برادر اسماعیل عابدی وضعیت مالی این داور جوان را که به حرفه‌ی گچ‌کاری هم مشغول بوده رد می‌کند. براساس اظهارات آقای جهانبازی اسماعیل داوری جوانی کاری و فعال بوده و به مهارت در کار گچ‌کاری شهرت داشته است.

با وجود این، اسماعیل عابدی اخیراً با هیئت فوتبال چهارمحال و بختیاری به مشکل برخورده است اما ظاهراً این مشکل آن‌قدر جدی نبوده و همکارش آقای جهانبازی هم در مصاحبه‌ی خود در این زمینه به مشکل خاصی اشاره نکرده است.

بنا بر گفته‌ی برادر اسماعیل عابدی داور فوتبال او هیچ مشکل مالی‌ای نداشته‌ و هم دارای شغلی پردرآمد بوده و هم خانه‌ای دو طبقه داشته و آماده‌ی ازدواج هم بوده است. اسماعیل عابدی ۴ خواهر و ۴ برادر داشت و با توجه به درگذشت پدر خانواده ظاهراً تأمین بخش عمده‌ای از مخارج خانواده بر عهده‌ی او بوده است. آقای جهانبازی ضمن تأکید بر بی‌اطلاعی از علت واقعی مرگ دوست‌اش خواستار تحقیق برای روشن‌شدن علت این اتفاق شده است، چرا که مرگ ناگهانی اسماعیل عابدی او و جمعیت بزرگی از همشهریان‌اش را دچار شوک و عزادار کرده است، اما ظاهراً خانواده‌ی اسماعیلی تمایلی به افشای علت واقعی مرگ اسماعیل عابدی ندارد‌.

بیشتر بخوانید
فروش تی‌شرت «خفه می‌شی مرد؟» در پیِ مناظره بایدن و ترامپ

پیکر اسماعیل عابدی داور فوتبال امروز در فارسان شهرکرد به‌خاک سپرده شد و برادر او درنهایت گفت که علت مرگ برادرش پس از کالبدشکافی ایست قلبی اعلام شده است، اما درباره‌ی علت ایست قلبی او و ارتباط احتمالی ایست قلبی و احتمال خودکشی برادرش چیزی نگفت‌.

همچنین بخوانید: بهلول قاتل شیما کیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا