اطلاعات‌محوربین‌المللی

از پیشنهادات کاری پرسود تا ندیدن مادر

وسواس مگان در انتخاب کار و قرنطینه

بر اساس تازه‌ترین اخبار، مگان بعد از عزیمت به امریکا مادرش دوریا را ملاقات نکرده‌است.

نزدیکان مگان مرکل می‌گویند او به شدت مراقب خانواده‌اش است و قرنطینه را به صورت جدی و با قوانین سفت و سخت رعایت می‌کند. یکی از دلایل مهاجرت مگان این بود که مادرش دوریا کسی باشد که در بزرگ کردن آرچی نقش پررنگی داشته‌باشد اما در حال حاضر، به دلیل بحران کرونا این امکان وجود ندارد. این منبع در ادامه گفت هیچ ارتباط شخصی با مادر مگان وجود ندارد. اگرچه در حال حاضر آن‌ها تنها ۱۵ کیلومتر با هم فاصله دارند و قلب مگان شکسته‌است چون نمی‌تواند مادرش را ببیند اما دوریا هر روز از طریق واتسپ و فیس‌تایم نوه‌ی کوچکش آرچی را می‌بیند.

در مورد وضعیت شغلی مگان هم اخباری از پیشنهادات کاری زیادی به گوش می‌رسد. مگان با همه عواملش ویدئو کنفرانس بزرگی برگزار کرده و به آن‌ها گفته‌است که می‌خواهد کار کند اما نه با همه. عروس خاندان سلطنتی بریتانیا برای کارهای آینده افراد مشخصی را می‌خواهد که درجه‌ی یک باشند، چون مگان از انتقاد می‌ترسد.

مگان گفته است مشخصا دوست دارد با «اوا ماری دوورنی» فیلم‌ساز امریکایی کار کند. اوا اولین زن سیاه‌پوست است که دومین فیلم بلند سینمایی او در جشنواره‌ی فیلم ساندنس ۲۰۱۲ جایزه گرفته‌است. او می‌خواهد به عنوان یک بازیگر جدی گرفته شود و به همین دلیل در کارش وسواس زیادی دارد. این روزها هم با حضور در هالیوود، مگان پیشنهادات زیادی دارد اما فکر می کند که اکثریت آن‌ها خیلی ارزان یا پایین‌تر از حد او هستند. از سوی دیگر مگان پیشنهادی برای تبلیغات در ژاپن دارد که می‌تواند بسیار سودده باشد. این منبع گفت این کلیپ تبلیغاتی به حدی پرسود است که می‌تواند برای پرداخت هزینه‌ی یک سال تیم امنیتی آن‌ها کافی باشد. خود مگان هم گویا ایده‌ی این کار را هم دوست دارد و باید دید در مورد آن چه تصمیمی می‌گیرد.

بیشتر بخوانید
چه کار باید کنیم تا در حین سفر با هواپیما به ویروس کرونا مبتلا نشویم؟

گردآوری شده توسط: د. فرهمند

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا