اجتماعیسرگرمیهنر

ریحانه پارسا به مهدی کوشکی پیشنهاد ازدواج داده!

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی که چند وقت پیش ازدواج‌شان را اعلام کردند، این روزها اخبارشان به شدت توسط مخاطبان و در واقع طرفداران‌شان دنبال می‌شود.

ازدواج مهدی‌کوشکی و ریحانه پارسا را اختلاف سنی این دو جنجان‌ساز کرد. مهدی کوشکی، کسی که با بازی در سریال‌های خانگی مشهوری همچون کرگدن شهرتی برای خود دست و پا کرد، متولد سال ۱۳۶۰ است و ریحانه پارسا متولد سال ۱۳۷۷. اختلاف ۱۷ ساله‌ی این دو در شبکه‌های اجتماعی موجب بحث‌هایی طولانی میان کاربران شد، اما خود آن‌ها هیچ مشکلی با این اختلاف سنی ندارند و باور دارند که می‌توانند با هم خوشبخت شوند.

مهدی کوشکی، زاده‌ی خرم‌آباد لرستان، البته قبلاً ازدواج کرده و از ازدواج پیشین‌اش هم یک بچه دارد. او اما در اولین مصاحبه‌ای که بعد از علنی‌شدن خبر ازدواج‌اش با ریحانه پارسا انجام داده به همراه او تصدیق می‌کنند که آن کس که اولین بار پیشنهاد ازدواج را داده، خود ریحانه پارسا بوده است.

همانطور که در ویدئوی زیر خواهید دید، اشکان خطیبی مجری برنامه می‌پرسد: «کی اولین بار حرف ازدواج رو کشید وسط؟» و در پاسخ این پرسش، هم مهدی کوشکی و هم ریحانه پارسا می‌گویند که ریحانه پارسا بوده که اولین بار سخن از ازدواج به میان آورده است.

ویدئوی کوتاه جواب ریحانه پارسا و مهدی‌کوشکی به پرسش اشکان خطیبی:

بیشتر بخوانید
بیمارستان پروفسور سمیعی در چه حالی است؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سیزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا