شبکه‌های اجتماعی

ازدواج ابراهیم تاتلیس ۷۰ ساله با دختر ۲۶ ساله + عکس

ابراهیم تاتلیس یا به عبارت بهتر ابراهیم تاتلیسس مشهورترین خواننده‌ی ترک در جهان است. او مدت‌های بسیار است که با گلچین کاراکایا زندگی می‌کند و به‌تازگی تصمیم گرفته‌است که با او ازدواج کند. جالب آن‌که ابراهیم نخستین بار در برنامه‌ی ibo show صحبت از ازدواج خود کرد.

خبر ازدواج ابراهیم تاتلیس 2

در برنامه‌ی ایبو شو، ابراهیم در مورد تنهایی صحبت کرد و اظهار داشت که هیچ‌کس نباید تنها بماند و تنهایِ تنها فقط خداست. او همچنین گفت من ازدواج کرده‌ام. این‌جا بود که مهمانان برنامه و خصوصاً ابرو یاشار به‌شدت تعجب کردند. ابرو یاشار برای این‌که مطمئن شود پرسید ازدواج کرده‌ای؟ ابراهیم پاسخ داد او به‌خوبی از من مراقبت می‌کند، خدا خیرش دهد.

در این‌جا یاشار دوباره پرسید؟ تا حالا چندبار ازدواج کرده‌ای و ابراهیم پاسخ داد:

خانم عدالت، خانم دریا، خانم پریحان، خانم عایشه‌گل. خانم گلچین را می‌شناسید، می‌دانید که او خیلی انسان خوبی است.

این خانم گلچین کاراکایا حدوداً ۲۶ ساله است و اتفاقاً رابطه‌ای نزدیک با دختر ابراهیم تاتلیس دارد. او بسیار از ابراهیم تاتلیس جوان‌تر است و همین است که باعث شگفتی بسیاری از کسانی شده که خبر ازدواج ابراهیم تاتلیس را شنیده‌اند.

خبر ازدواج ابراهیم تاتلیس 2

*******

گفتنی است که ابراهیم متولد اول ژانویه‌ی ۱۹۵۲ شانلی‌اورفه است. او در جوانی به موسیقی روی آورد و اکنون حدود ۵۰ سال است که مشهورترین خواننده‌ی خاورمیانه محسوب می‌شود.

نخستین ازدواج ابراهیم با عدالت دوراک بود. در ۱۹۷۹ باری دیگر ازدواج کرد. حاصل ازدواج او با پریحان ساواش دختری با نام ملک زبیده بود، این در حالی است که در ازدواج نخست‌اش او صاحب یک پسر با نام احمد و دو دختر با نام‌های گولشن و گولدن شد. ابراهیم مدتی بعد در سال ۱۹۸۳ برای بار سوم ازدواج کرد، این بار با دریا تونا. پسر ابراهیم با نام ایدو حاصل این ازدواج است.

بیشتر بخوانید
تیپ نوید محمدزاده باز هم سوژه شد + عکس

در سال ۲۰۱۱، ابراهیم با عایشه‌گل ازدواج کرد که البته دو سال بعد از هم طلاق گرفتند، اکنون ۱۰ سال بعد از آخرین ازدواج‌اش با گلچین تصمیم به ازدواج گرفته‌است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا