شبکه‌های اجتماعیموسیقی

ادل اسپاتیفای را مجبور کرد دکمه پخش تصادفی آهنگ‌ها را از تمام آلبوم‌ها حذف کند

به گزارش وبسایت خبری بی‌بی‌سی، ادل اسپاتیفای را متقاعد کرده است که دکمه پخش تصادفی آهنگ‌ها را از تمام صفحات آلبوم حذف کند تا آهنگ‌ها به ترتیب خود هنرمند پخش شوند. این خواننده در توییتی نوشت:

ما با این همه دقت و فکر، بی دلیل فهرست آهنگ‌های آلبوم خود را تعیین نمی‌کنیم. هنر ما داستانی را بیان می‌کند و داستان‌های ما باید همانطور که در نظر داشتیم گوش داده شود. از اسپاتیفای برای توجه به این موضوع تشکر می‌کنیم.

سرویس استریم اسپاتیفای پاسخ داد:

رضایت شما اولویت ما است.

از ویژگی برتر جدید آنها برای امکان دکمه پیش فرض در همه آلبوم‌ها استقبال شد. یکی از سخنگویان اسپاتیفای گفت که آنها هیجان زده هستند که این ویژگی را که برای مدت طولانی توسط کاربران و هنرمندان درخواست شده بود ارائه کنند. این سخنگو گفت که کاربران اسپاتیفای همچنان می‌توانند آلبوم را به صورت تصادفی پخش کنند، اما سیستم به‌طور پیش‌فرض آهنگ‌ها را به ترتیب انتخاب شده توسط هنرمند پخش می‌کند. در پایان بیانیه آمده است:

مثل همیشه، ما به پیشرفت محصولات و ویژگی‌های خود ادامه خواهیم داد تا بهترین تجربیات را هم برای هنرمندان و هم برای طرفداران آنها ایجاد کنیم.

آلبوم Adele’s 30 اولین آلبوم ادل در شش سال گذشته، از روز جمعه در اسپاتیفای در دسترس بود. این تغییری را نسبت به آخرین آلبوم او، ۲۵، نشان داد که زمانی که در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد، می‌توانستید آن را به صورت فیزیکی خرید یا دانلود کرد. این آلبوم با فروش بیش از ۸۰۰۰۰۰ نسخه در هفته اول، به سریع‌ترین فروش در تاریخ بریتانیا تبدیل شد. تا ژوئن ۲۰۱۶ که در سایت‌های پخش جریانی مانند اسپاتیفای و اپل موزیک در دسترس قرار گرفت.

بیشتر بخوانید
عکس دیده‌نشده از مادر جوان نرگس محمدی

سریال بازی مرکب به افزایش اشتراک نتفلیکس کمک می‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا