فوتبالیورزشی

فرشید باقری در لیست مازاد استقلال قرار گرفت

فرشید باقری در ابتدای فصل جاری یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال محسوب می‌شد، اما خبرها حکایت از آن دارند که هافبک استقلال به دلیل بی‌انضباطی و انتقاد به کادرفنی استقلال، در لیست مازاد این تیم در نقل‌و‌انتقالات نیم فصل قرار گرفته‌است. روز گذشته محمود فکری به کادرفنی استقلال اعلام کرد که فرشید باقری تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند تمرین کند. شواهد حاکی از آن است که اخراج فرشید باقری از استقلال، دلیل انضباطی دارد.

جزئیات کنار گذاشتن فرشید باقری

هافبک استقلال طی ماه‌های گذشته به دلیل نیمکت‌نشینی از کادرفنی آبی‌ها انتقاد کرده بود و سرانجام محمود فکری به دلیل انتقاد فرشید باقری، تصمیم گرفت تا او با تیم اصلی تمرین نکند. فرشید باقری در جریان بازی آلومینیوم اراک به دلیل این که در دقیقه ۸۰ قرار بود راهی زمین شود به سرپرست استقلال اعتراض کرد. اعتراض او به کادرفنی به دلیل بازی نکردن، باعث شد تا حواشی جدیدی ایجاد شود.

پس از این، او در دربی ۹۴ و زمانی که روی نیمکت نشسته بود به تصمیم‌های محمود فکری معترض شد و این مسئله باعث شد تا محمود فکری او را در لیست مازاد استقلال قرار دهد.

همچنین باقری در بازی مقابل فولاد در فصل جاری، به دلیل عملکرد ضعیف مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته بود. بعد از پایان دیدار استقلال و فولاد در حالی که فرشید باقری از انتقادات مطرح شده ناراحت بود گفت:

اگر واقعاً من مقصر هستم، مسئولان باشگاه کاری کنند من زودتر از تیم بروم.

باقری در ادامه افزود:

اگر یک عده فکر می‌کنند که من مقصر باخت هستم، پس باشگاه رضایت‌نامه من را بدهد تا بروم!

سرانجام روز گذشته هافبک استقلال به دلیل عدم رعایت دستورات محمود فکری در تمرینات استقلال، از لیست اصلی این تیم کنار گذاشته شد و محمود فکری اعلام کرد که این بازیکن در اختیار کمیته انظباطی قرار خواهد گرفت. به این ترتیب فرشیدِ باقری از حضور تمرینات استقلال منع شد و انتظار می‌رود که او طی هفته‌های آینده از استقلال جدا شود.

بیشتر بخوانید
درگیری محمود فکری سرمربی استقلال و داور مسابقه در دربی

مقصد‌ احتمالی فرشید باقری

گل‌گهر سیرجان اولین مقصد احتمالی فرشیدِ باقری محسوب می‌شود‌. امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر خواهان به خدمت گرفتن هافبک استقلال است و انتظار می‌رود که باقری در نقل‌و‌انتقالات زمستانی به جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی اضافه شود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هفده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا