شبکه‌های اجتماعی

اتهام جنجالی بنیامین بهادری به شهاب حسینی

چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان از واکسن‌زدن شهاب حسینی در آمریکا داشت. این فیلم سروصدای زیادی به پا کرد و البته شهاب حسینی هم به ماجرا واکنش نشان داد. در راستای واکسن‌زدن شهاب حسینی، به‌تازگی بنیامین بهادری در برنامه‌ای رادیویی در جواب این پرسش که شما که به آمریکا رفت و آمد دارید چرا واکسن نزده‌اید؟ گفت:

یکی از هنرمندان درجه یک! خیلی اصرار کرد که همراهش بروم واکسن کرونا را بزنم! بعد مشخص شد که مدارک پزشکی را جعل کردند و به نام کادر درمان می‌خواهند واکسن بزنند.

او همچنین گفت که خیلی از کشورهای مرفه جهان هنوز به طور جدی واکسیناسیون را آغاز نکرده‌اند و نباید در کشور توی سر خودمان بزنیم. او همچنین گفت نباید «پا بدهیم» به جوی که در ایران برای خرید واکسن راه افتاده است.

او همچنین اظهار داشت که طرفدار واکسن ایرانی است و ترجیح می‌دهد که واکسن ایرانی بزند تا واکسن خارجی. او گفت سه سال و نیم پیش در آمریکا دکتری به او گفته است که به ایران برو و برای بچه واکسن بزن، چراکه واکسن‌های ایرانی تمیزتر و بهتر هستند.

قابل‌ذکر است که به‌صراحت نمی‌توان گفت که منظور بنیامین بهادری در صحبت‌هایش، شهاب حسینی است، اما بسیاری از وب‌سایت‌ها و پیج‌ها نوشته‌اند که منظور او شهاب حسینی بوده‌است.

بیشتر بخوانید
سکانس عقد موقت سریال آقازاده | سکانسی که جنجالی شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا