شبکه‌های اجتماعی

اتمام حجت آذری جهرمی با اپراتورها درباره‌ی کلاب‌هاوس

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تلویحاً پیرامون فیلتر خودسرانه شبکه اجتماعی کلاب هاوس که توسط اپراتورهای تلفن همراه و ارائه دهنده سرویس اینترنت در کشور انجام شده و هنوز مشخص نیست چه کسی پشت پرده این ماجراست و دستور آن را داده است، اتمام حجت کرد.

اختلالی که پس از برگزاری جلسه‌‌ی عمومی و پرحاشیه‌ای که در این شبکه اجتماعی با حضور محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان و علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی کشور و آذری جهرمی، وزیر ارتباطات پیرامون برخی از مسائل کشور از جمله امضای قرارداد ۲۵ ساله با کشور چین رخ داد، شکل گرفت. اتفاقی که کمی بعد در حال کمرنگ شدن بود اما با برگزاری مصاحبه عمومی و پر سر و صدایی که فائزه هاشمی، دختر جنجالی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشت و رکورد پوشش در این شبکه اجتماعی را شکست به اوج خود رسید.

حالا آذری جهرمی  با اپراتورها و ارائه دهندگان سرویس‌های در کشور اتمام حجت کرده و این نکته را در مصاحبه‌ای که با مجله پیوست داشته به صراحت گفته و تاکید کرده که اگر اپراتورهای تلفن همراه کشور یعنی همراه اول و ایرانسل و مخابرات تا یک هفته دیگر اختلالاتی که برای دسترسی کاربران این شبکه اجتماعی در کشور پیش آمده را مرتفع نکنند، روزانه ۵۰ میلیارد تومان جریمه خواهند شد و احیاناً اگر باز هم این اختلال ادامه پیدا کند، برای آنها دو سال تعلیق فروش و همچنین کاهش مدت پروانه در سازمان تنظیم مقررات رادیویی لحاظ می‌شود.

در رابطه با آذری جهرمی بیشتر بخوانید: واکنش آذری جهرمی به کاندیدا شدن برای انتخابات ۱۴۰۰

بیشتر بخوانید
همکاری پنهان ریحانه پارسا و امین فردین + عکس‌های بی‌حجاب ریحانه پارسا

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

15 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا