شبکه‌های اجتماعی

ماجرای رابطه‌ی ریحانه پارسا و همسر سابق آناشید حسینی

حاشیه‌های پیرامون ریحانه پارسا چنان زیاد هستند که این احتمال را به وجود می‌آورند که این خود او و تیم تبلیغاتی اطراف‌اش است که بدون پشتوانه‌ی واقعی، بر این حواشی دامن می‌زنند و به این ترتیب موجبات افزایش شهرت ریحانه پارسا را فراهم می‌آورند. پس از آن همه حاشیه در مورد ازدواج و طلاق مهدی کوشکی، دیدن‌شدن در خودروی روزبه بمانی، عشوه‌ها در جشنواره فجر، رابطه با پویان مختاری و … ، این بار نوبت به حاشیه‌ی رابطه‌ی ریحانه پارسا و همسر سابق آناشید حسینی رسیده‌است.

ماجرای رابطه‌ی ریحانه پارسا و همسر سابق آناشید حسینی

امین فردین یکی از کسانی که در فضای مجازی به‌عنوان «خبرنگار»! فعالیت می‌کنند، در یکی از استوری‌های اینستاگرام‌اش نوشته‌است به چه علت امیرحسین مرادیان همسر سابق آناشید حسینی ریحانه پارسا را فالو کرده و به چه علت ریحانه پارسا هم او را فالو کرده‌است؟

ریحانه پارسا و آناشید حسینی

در این بین، استوری آناشید حسینی که در آن نوشته‌است «خلایق هرچه لایق» بر گمانه‌زنی‌ها افزوده‌است.

ریحانه پارسا و آناشید حسینی

یکی از مخاطبین صفحه‌ی امیرحسین مرادیان نیز در دایرکت اینستاگرام ماجرا را از او پرسیده، اما او انکار کرده‌است – هرچند که انکار او چندان قاطع به نظر نمی‌رسد.

ریحانه پارسا و آناشید حسینی (2)

امیرحسین مرادیان کیست؟

امیرحسین مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک است. او چند سال پیش با آناشید حسینی ازدواج کرد. ازدواج آن‌ها بسیار جنجالی شد، چراکه گفته می‌شد ازدواجی بسیار پرهزینه‌ بوده‌است. حدود دو هفته پیش البته خبر طلاق این دو منتشر شد. ما در نوشتاری مجزا در مورد طلاق آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان و حاشیه‌های آن نوشته‌ایم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه روی لینک طلاق امیرحسین مرادیان کلیک کنید.

بیشتر بخوانید
توییتر برای مقابله با اطلاعات غلط با سایت‌های خبری همکاری می‌کند

آناشید حسینی متولد ۱۳۷۰ است و در کار مدلینگ است. او همچنین دستی در طراحی لباس دارد. در چند سال اخیر نیز پس از ازدواج با مرادیان در خارج از کشور زندگی می‌کند.

آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان
آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان

امیرحسین مرادیان چند وقت پیش در اینستاگرام‌اش، علت طلاق او و آناشید حسینی را سخنان یک روحانی با نام مهدی صدرالساداتی دانست. مهدی صدرالساداتی از کسانی بود که در اینستاگرام در مورد عروسی لاکچری آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان نوشتند.

وقتی صدرالساداتی دریافت که امیرحسین مرادیان او را علت طلاق خود دانسته، در پاسخ به سخنان او نوشت:

آقای امیر محسن مرادیان! بعد از ۲۷ ماه دیدم دل‌نوشته‌ای خطاب به من نوشته‌اید و فرمودید حرف من بستری شد که شما امروز از عیالتان جدا شوید!

البته که امروز حال شما خوب نیست و من هم دوست ندارم شما را سرزنش کنم! خودم محتاج دعا هستم و اسیر نفس و دستانم واقعا خالی خالی‌ست و خداوند با فضلش درمورد همه ما قضاوت کند!

برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیال‌تان می‌کنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند می‌کنید، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه‌ها بی اثر نیست؟! یادتان هست آن همه عکس‌ها‌ی سفر به اروپا؟! آن لباس‌های برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟! یادتان هست گفتید که اگر پول ندارید جنس فیک هم نخرید و برندی در حد پول‌تان بخرید؟! این‌ها که جنس فیک می‌خرند فلانند و بهمان؟!

یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله‌ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟!

بیشتر بخوانید
فیلم قاچاق اعضای انسان واقعیت دارد؟ + جزئیات و توضیحات

هر چه را انکار می‌کردید با واقعیتی که خودتان در فضای مجازی گذاشتید تطابق نداشت و بالاخره شد آنچه شد!

بعد از آن نیز هر ماه ایونت و فستیوال بهتر و بزرگتر و پرطرفدارتری برگزار شد و عکس‌های عاشقانه‌تان را گرفتید و پخش کردید و همان وضع برند بازی و زندگی خوش اینستاگرامی را ادامه دادید … و خوش به حال روزهای خوب‌تان! دمتان هم گرم!

برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف‌وحدیث‌هایی که چند روز در سال‌های گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمی‌شود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج میگیرد و عمیق‌تر می‌شود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار می‌ماند!

به امید روزهای خوب.

*********

در آخر گفتنی است که حدود یک هفته پیش سام درخشانی خبر از مهاجرت ریحانه پارسا داد. از همان روزی که این خبر منتشر شده تا همین امروز، این ماجرای رابطه‌ی ریحانه پارسا با همسر سابق آناشید حسینی سومین حاشیه‌ی ریحانه پارسا محسوب می‌شود. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

همچنین بخوانید: ماجرای رابطه‌ی پویان مختاری، نیلی افشار و ریحانه پارسا

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هفت + چهار =

دکمه بازگشت به بالا