خبر ببر

آغاز شمارش معکوس اخراج آمریکا از منطقه / آمریکا آماده تازیانه قدرت مردم منطقه باشد

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی خطاب به مرجعیت عالی، دولت، مجلس و ملت عراق با اشاره به اینکه شمارش معکوس اخراج آمریکا از منطقه آغاز شده است تاکید کزد که دولت آمریکا آماده تازیانه قدرت مردم منطقه باشد.

پیشتازی و پرچمداری مردم پر افتخار عراق در مسیر اخراج آمریکا از منطقه

به گزارش خبرگزاری سروش، دریابان علی شمخانی با صدور پیامی خطاب به مرجعیت عالی، دولت، مجلس و ملت عراق؛ ضمن پاسداشت برپایی تظاهرات میلیونی و تاریخی مخالفت با اشغالگری آمریکا و حمایت از استقلال و حاکمیت ملی عراق، این اقدام را نشانه‌ای از پیشتازی و پرچمداری مردم پر افتخار عراق در مسیر اخراج آمریکا از منطقه عنوان کرد.

وی ترور ناجوانمردانه سرداران پر آوازه جبهه مقاومت شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را خطای راهبردی ترامپ و تیم شرور حاکم بر کاخ سفید برشمرد و اظهار داشت:

شمارش معکوس اخراج امریکا از منطقه از بامداد جمعه ۱۳ دی ماه آغاز شده و پژواک ناقوس افول اقتدار پوشالی واشنگتن هر روز با طنین بلندتری به گوش می‌رسد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: تظاهرات میلیونی مردم عراق نشان داد که تهدید آمریکا مبنی بر تحریم این کشور در صورت اجرای قانون اخراج نظامیان واشنگتن، ابزار پوسیده‌ای است که نمی‌تواند اراده دولت‌ها و ملت‌هایی که به دنبال حفظ استقلال و حاکمیت ملی خود هستند را تحت تاثیر قرار دهد.

آمریکا آماده تازیانه قدرت مردم منطقه باشد

شمخانی تظاهرات میلیونی مردم آزاده و سلطه‌ستیز عراق را آغاز نهضتی فراگیر که ملت‌های زخم خورده از تجاوز آمریکا آن را ادامه خواهند داد، دانست و تصریح کرد: رویکرد واقعی مردم منطقه نسبت به آمریکا در تشییع میلیونی پیکر رهبران مقاومت و مراسم‌های بزرگداشت کم‌سابقه در کشورهای مختلف بروز و ظهور یافت و این واقعیت رو به گسترش را نمی‌توان با شوهای تبلیغاتی و فضاسازی‌های رسانه‌ای کتمان کرد.

وی افزود: آمریکا باید از این پس خود را آماده کند که هر روز جلوه‌ای از تجلی قدرت مردم منطقه را به سان تازیانه‌ای بر پیکر زبون و خوار استکبار خویش مشاهده و لمس کند.

تظاهرات میلیونی مردم عراق 

به گزارش خبرگزاری سروش، مردم عراق امروز جمعه با برپایی تظاهرات میلیونی در خیابان‌های بغداد، خواستار خروج نظامی آمریکا از عراق شدند.

تظاهرکنندگان عراقی در شعارهایشان ضمن اعلام انزجار از آمریکا، با فریاد «آمریکا از کشور ما بیرون برو»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» خشم و نفرت خود را به اشغالگران نشان دادند.

بیشتر بخوانید: اختصاص سهمی از مالیات بر ارزش افزوده به شهرک‌ها و نواحی صنعتی جهت خدمات‌رسانی بهتر به واحد‌های تولیدی

بیشتر بخوانید
مدل‌های مختلف کاندوم‌های بهداشتی برای روابط زناشویی زوجین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا