تکنولوژیخودرو

آشنایی با ابرخودروی جدید لامبورگینی + فیلم معرفی اسنزا SCV12

این شما و این ابرخودروی جدید لامبورگینی اسنزا مدل SCV12 که قرار است در این مقاله به بررسی و معرفی کوتاه آن بپردازیم. در همین ابتدای کار جالب است، بدانید که این اسب تیز پای کمپانی خودورسازی لامبورگینی به منظور راندن در پیست ساخته شده است و اگر هم بخواهید؛ نمی توانید آن را به صورت قانونی در سطح جاده‌ها، خیابان‌ها و معابر عمومی برانید. به همین دلیل است که لامبورگینی به دارندگان خود توصیه می‌کند تا ماشین‌های خود را در یک گاراژ مخصوص که برای این سری از لامبورگینی در ایتالیا تعبیه کرده نگهداری کنند.

 کمپانی لامبورگینی در این خصوص متعهد می‌شود که ترتیب حمل و نقل این مدل از تولیدات خود را به هر پیست اتومبیلرانی‌ای ‌در جهان که خودرو باید در آن رانده شود، بدهد. بر همین اساس می‌توان چنین گفت شاید شما نتوانید لامبورگینی اسنزا SCV12 را از در سطح زادگاه و محل سکونت خود برانید اما خبر مسرت بخش این است که کمپانی لامبورگینی فکری به حال دلتنگی و نگرانی صاحبان خودرو کرده و برای کاهش این نوع از استرس‌ها کمپانی، در حال راه اندازی یک سیستم رصد تصویری و تصوری برداری با استفاده از وب کم است. در نتیجه با راه اندازی این سیستم مالک خودرو هر زمان که بخواهد می تواند با دلی سیر به ابر خودروی ایتالیایی تیز پای خود نگاهی بیندازد.

کمپانی لامبورگینی امتیاز خاصی برای مالکان و رانندگان این ایتالیایی چشم نواز در نظر گرفته که توجه ماشین بازان و ماشین دوستان را حسابی به خود جلب کرده است. این کمپانی برای مالکان و رانندگان اسنزا، یک راننده حرفه‌ای استخدام کرده تا طی جلساتی رانندگی حرفه‌ای را به صاحبان اسنزا SCV12 بیاموزد و آنها لذت راندن با این ماشین را به طور کامل تجربه کنند.

بیشتر بخوانید
پژو 308 جدید رونمایی شد + عکس

از خصوصیات فنی این خودور می‌توان سخن از موتور قدرتمند آن به میان آورد. کمپانی لامبورگینی از قدرتمندترین موتور V12 که ساخته در اسنزا SCV12 استفاده کرده است. این موتور، توانی بیش از ۸۰۰ اسب بخار دارد. دیگر اینکه برخلاف اکثر لامبورگینی‌های تولید شده توسط این کمپانی، چرخ‌های عقبی این ماشین فعال محرک است. از طرفی، چنین اتومبیل‌های فوق العاده گران قیمتی که در مدل‌های ویژه هستند و از برنامه‌های خاصی برخوردارند، به خودروسازان لوکس در این حوزه کمک می‌کنند تا در میان مشتریان ثروتمند خود جایگاهی ثابت و اعتبار ارزشمندی داشته باشند.

بر اساس آخرین اطلاعات حاصله، کمپانی لامبورگینی تاکنون قیمتی برای اسنزا SCv12 اعلام نکرده است، اما می‎توان انتظار قیمتی میلیون دلاری برای آن داشت.

در رابطه با خودروهای سوپر اسپرت همچنین بخوانید: هایپریون XP-1 سوپر اسپرتی که ۱۶۰۰ کیلومتر را با یک باک طی می‌کند

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
منبع
CNN

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا