فوتبالیورزشی

آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس و قرارداد کنعانی‌زادگان

صبح امروز ابراهیم شکوری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و سخنگو و معاون اجرایی حال حاضر باشگاه مهمان برنامه صبحگاهی «سلام، صبح بخیر» شبکه سوم سیما بود و با حضور در برنامه به سوالات سعید اکبری، مجری بخش ورزشی برنامه پاسخ داد؛ سوالاتی که این روزها پیرامون آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس و قرارداد کنعانی‌زادگان وجود دارد و ذهن هواداران قرمز پوشان پایتخت را هم درگیر خود ساخته است.

آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس

ابتدا به شرح وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرپسولیس از زبان ابراهیم شکوری می‌پردازیم. شکوری در رابطه اذعان دارد که در شرایط فعلی تیم پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد که به زعم خودش این بازیکنان چه در سطح ایران و چه در سطح آسیا شاید بهترین‌ بازیکنان حاضر ایران باشند که در اختیار باشگاه هستند و نقل و انتقالات تیم بر اساس نیاز کادر فنی و نیاز خود تیم صورت می‌گیرد و ترجیح عوامل فنی بر این است که بالانس تیم بر هم نخورد و قصد ندارند آرامش تیم را بهم بریزند و اگر کادر فنی به بازیکنی نیاز داشته باشد به دنیالش خواهند رفت و سعی در جذب آن بازیکن خواهند داشت.

گواه این ادعا جذب مهدی ترابی است که در کمال آرامش صورت گرفت. بنا به گفته شکوری انتقال ترابی از العربی به پرسپولیس بدون اینکه حتی یک ریال یا یک دلار بابت هزینه جا‌به‌جایی او پرداخت شود صورت گرفت و حتی خود مهدی ترابی نیز هزینه‌ای در این رابطه انجام نداد. شکوری در رابطه با فرآیند انتقال مهدی ترابی اظهار داشت که سعی بر این شد تا زمان بدهند و با این کار اجاز بدهند روال عادی این انتقال طی شود و بدون هیاهو و جنجال خاصی این اتفاق رقم زده شود و به این ترتیب یکی از نقل و انتقالات خوب و داغ باشگاه پرسپولیس تا به این جای کار  اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید
برنده‌های جایزه‌ی بهترین بازیکن مرد فیفا در 5 سال اخیر

شکوری اذعان دارد که اگر قرار باشد باز هم بازیکنی را به خدمت بگیرند باز هم روند آن به همین شکل است و سعی می‌شود در سکوت خبری جریان جذب بازیکن پیش رود. شکوری تاکید بر این نکته دارد که در حال حاضر بازیکنان بزرگی در خدمت تیم هستند؛ از کاپیتان‌های تیم همچون سید جلال حسینی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا گرفته تا جوان‌ترین بازیکنان تیم چون مهدی عبدی و چند بازیکن دیگر که در حال حاضر در آسیا ستاره هستند و بر همین اساس قصد ندارند تغییرات گسترده‌ای در تیم ایجاد کنند تا یه وقت بالانس تیم از دست برود چرا که تیم در حال حاضر شرایط خوبی دارد و اگر نیاز به بازیکنی در تیم حس شود با اعلام کادر فنی جذب خواهد شد و سعی بر این شده تا پیش از اینکه جا‌به‌جایی بازیکن رقم نخورده و نهایی نشده، زیاد از اسم‌ها صحبتی به میان نیاید.

آخرین وضعیت قرارداد حسین کنعانی‌زادگان

ابراهیم شکوری در ادامه به سوالی مبنی بر اینکه آیا حسین کنعانی‌زادگانی، مدافع میانی تیم پرسپولیس که به تازگی از بند مصدومیت رها شده پیشنهاد رسمی دارد هم پاسخ داد. گویا این روزها در رسانه‌ها صحبت از داشتن پیشنهاد خارجی برای کنعانی‌زادگان به میان آمده است. شکوری هم در پاسخ گفت که حسین کنعانی بازیکن فیکس تیم ملی باشگاه پرسپولیس و جزو بازیکنان خوب و موثر تیم است. به گفته شکوری طی صحبتی که با کنعانی‌زادگان داشته کنعانی از تمایل خود به ماندن در تیم پرسپولیس صحبت کرده است. همنین شکوری مدعی شد که کنعانی قول داده قرارداد خود را تمدید کند. به همین خاطر شکوری امیدوار است در انتهای فصل که قرارداد کنعانی به پایان می‌رسد، بماند و قرارداد خود را برای فصل بعد تمدید کند. از سوی دیگر اینکه بازیکنی در این سطح پیشنهاد داخلی و خارجی داشته باشد خصوصا اینکه بازیکن عضو باشگاه پرسپولیس و همچنین تیم ملی باشد موضوع عجیبی هم نیست.

بیشتر بخوانید
آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت

بیشتر بخوانید: عامل حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس شناسایی شد!

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 − نه =

دکمه بازگشت به بالا