اجتماعیحوادث

آخرین وضعیت بهنام محجوبی از زبان وکیل و همسرش

مصطفی دانشجو، وکیل بهنام محجوبی در توئیتی آخرین وضعیت بهنام محجوبی را اعلام کرد.

او در حساب توئیترش نوشت:

با هماهنگی مقام قضائی و دادسرای امنیت تهران، ملاقات همسر و مادر بهنام محجوبی از روز گذشته برقرار و صبح امروز نیز اقدامات درمانی از سوی پزشکان آی سی یو در حال انجام است.

آخرین وضعیت بهنام محجوبی

گفتنی است که روز پیشین در پی مسمومیت بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی تهران در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تأسف، نسبت به این واقعه اعلام کرد: «فرد مورد اشاره، دارای سابقه‌ی بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است.

زندانی محجوبی از ابتدای امسال تا کنون نیز هیچ درخواست ملاقاتی به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ ۷ بهمن ۹۹ مادر وی درخواست ملاقات داشته‌اند که ملاقات هم انجام شده است.»

وضعیت بهنام محجوبی از زبان همسرش

همسر بهنامِ محجوبی در مورد آخرین وضعیت او گفت:

بهنام الان در آی‌ سی‌ یو است. روز اول به ما گفتند که فوت شده ولی بعد مشخص شد که با دستگاه هنوز زنده است. دوباره آمدند و گفتند که ریه‌اش درگیر بوده نصفش پُر از ترشحات است و نصفی‌ کلا بسته شده. الان دارد با دستگاه نفس می‌کشد و کل بدنش ورم کرده. گفتند می‌خواهیم ساکشن ریه انجام بدهیم و انجام دادند. پرستار گفت که وضعیت خوب است اما بعد رئیس بیمارستان می‌گوید که اصلا حالش خوب نیست کلیه‌اش از کار افتاده و می‌خواهیم دیالیزش کنیم.

بیشتر بخوانید
تغییر جلد کتاب ریاضی سوم دبستان به‌شدت جنجالی شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا