شبکه‌های اجتماعیهنرهنر هفتم

آخرین وضعیت اسدالله یکتا پس از ابتلا به کرونا

اسدالله یکتا چند روزی است که به کرونا مبتلا شده‌است. او چند روز پیش حال جسمی نسبتاً وخیمی داشت، اما خبرها حکایت از آن دارند که روز گذشته حال او رو به بهبودی رفته‌است.

حامی جهانی مجری طرح سینما و کمک حال اسدالله اظهار داشت:

 آقای یکتا قبل از بستری در بیمارستان با مشکل اکسیژن پایین خون مواجه بود ولی با تزریقاتی که انجام شد، اکسیژن بالا آمده و رو به بهبودی است.

او ادامه داد:

طبق گفته‌های پزشک مسئول، به علت بیماری دیابت و بالا بودن آنزیم‌های قلب‌، احتمال تغییرات ناگهانی برای او وجود دارد و بهتر است در بیمارستان تحت نظر باشد اما با توجه به اینکه دیشب در کنار او بودم، هوشیار است و کاملا آگاهانه صحبت می‌کند.

مجری طرح سینما پیرامون چگونگی پرداخت هزینه‌های بیمارستان، گفت:

آقای یکتا مشمول بیمه تامین اجتماعی است و با اینکه بیمه هزینه‌ها را کم‌تر کرده‌است اما به هر حال هزینه‌هایی دارد که پرداخت شده است.

جهانی با اشاره به اینکه بستری در بیمارستان در بهبودی حال اسدالله یکتا موثر بود، عنوان کرد:

لحظه‌ای که متوجه ابتلای ایشان به کرونا شدیم، ویروس ۳۰ درصد از ریه‌اش را درگیر کرده‌بود و زمانی که در بیمارستان بستری شد، ویروس ۱۰ درصد افزایش یافته بود اما با توجه به اینکه در زمان مناسب بستری شد خدا را شکر الان در هوشیاری کامل به سر می‌برد.

او با اشاره به وضعیت رسیدگی پرسنل بیمارستان، اذعان کرد:

استاد در یک اتاق خصوصی بستری است و از شرایط برخورد پرسنل بیمارستان راضی هستیم؛ رسیدگی‌ها به موقع بوده و پروتکل‌های بهداشتی هم به طور کامل رعایت می‌شود.

جهانی در پایان درباره این بازیگر سینما چگونه به ویروس مبتلا شد، خاطرنشان کرد:

محل زندگی‌ آقای یکتا منطقه‌ای پر رفت و آمد و شلوغ است و احتمال می‌دهیم در خریدها و کارهای روزمره به ویروس مبتلا شده‌است. همچنین متاسفانه همسر ایشان هم مشکوک به کرونا است و جواب آزمایش‌شان امروز مشخص می‌شود.

بیشتر بخوانید
مهریه نیوشا ضیغمی جنجال‌ به‌پا کرد + فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهارده + نه =

دکمه بازگشت به بالا